Załóż bezpłatne konto

WYGODA

Szybko nadasz paczkę z domu lub firmy! Bez podpisywania umowy.

OSZCZĘDNOŚCI

Wyślesz paczkę nawet 70% taniej i nie stojąc w kolejkach!

ZADOWOLENIE

Tak jak inni nasi Klienci będziesz zadowolony z naszego serwisu!


Przesyłki paletowe międzynarodowe

Chcesz nadać wielkogabarytową paczkę za granicę? Szukasz firmy specjalizującej się w dostarczaniu palet poza Polską? Trafiłeś idealnie! Naszym klientom oferujemy tanie miedzynarodowe przesyłki paletowe, które zawsze na czas i bez uszczerbku docierają pod adres podany przez nadawcę paczki. Przekonaj się sam!

Aby zamówić przesyłkę paletową, wystarczy, że wybierzesz kierunek i kraj dostawy, określisz wagę i wymiary przesyłki, a następnie podasz dane jej nadawcy oraz odbiorcy. Po opłaceniu zlecenia wyślemy do ciebie kuriera, który odbierze przesyłkę paletową i przekaże ją do dalsze realizacji. Dla twojej wygody obsługujemy tanio przesyłki aż do 1000 kg!

 

Atrakcyjna cena i szybka wysyłka

W celu świadczenia usług najwyższej jakości, w najniższych cenach współpracujemy z największymi firmami kurierskimi, znanymi ze swojej terminowości i niezawodności. Należą do nich między innymi: DPA, DHL, K-EX, GLS i UPS. Dzięki nim powierzone w nasze ręce przesyłki paletowe docierają do odbiorcy w nienaruszonym stanie i w określonym terminie.

 

Kraje z całego świata

Przesyłki paletowe odbieramy i dostarczamy na terenie takich krajów jak Anglia, Niemcy, Dania, Francja, Włochy, Szwecja i Holandia. Łącznie obsługujemy przesyłki na terenie aż 52 krajów na świecie! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług.

INFOLINIA
0-22-350-62-11

PARTNERZY