Załóż bezpłatne konto

WYGODA

Szybko nadasz paczkę z domu lub firmy! Bez podpisywania umowy.

OSZCZĘDNOŚCI

Wyślesz paczkę nawet 70% taniej i nie stojąc w kolejkach!

ZADOWOLENIE

Tak jak inni nasi Klienci będziesz zadowolony z naszego serwisu!


Paczka zagraniczna

Chcesz wysłać paczkę za granicę tanio, wygodnie i na czas? Już dziś skorzystaj z naszej usługi przesyłek zagranicznych, które dostarczymy dla ciebie bez konieczności wychodzenia z domu i tracenia czasu na stanie w kolejkach. Dostarczamy paczki zagraniczne aż do 52 krajów na świecie pewnie i bezpiecznie!

Aby zamówić paczkę zagraniczną wystarczy, że wybierzesz kierunek i kraj dostawy, określisz wagę i wymiary przesyłki, a następnie podasz dane jej nadawcy oraz odbiorcy. Po opłaceniu zlecenia wyślemy do ciebie kuriera, który odbierze paczkę i przekaże ją do dalsze realizacji. Dla twojej wygody obsługujemy przesyłki aż do 70 kilogramów!

 

Najtańsza opcja

W odpowiedzi na potrzeby klientów dostarczamy tanio zagraniczne paczki kurierskie do takich krajów jak Anglia, Niemcy, Dania, Włochy, Francja, Szwecja, Holandia i wiele innych. Zachęcamy do sprawdzenia korzystnych cen przesyłek do wybranego kraju i zamówienia kuriera z możliwością śledzenia paczki do momentu dotarcia do odbiorcy.

 

Firmy kurierskie

Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi w Polsce, odznaczającymi się niezawodnością i terminowością dostaw - DPD, DHL, K-EX, GLS i UPS. Za ich pośrednictwem dostarczamy paczki zagraniczne zawsze pewnie i tanio. Podane na stronie ceny zawierają już opłatę paliową i drogową!

INFOLINIA
0-22-350-62-11

PARTNERZY