Załóż bezpłatne konto

Przesyłki do Szwecji

Przesyłki do Szwecji


Szukasz najkorzystniejszej oferty przesyłki na trasie Polska - Szwecja? Właśnie ją znalazłeś! KurierNetPlus świadczy swoje usługi również na tej trasie, oferując klientom jedne z najniższych cen listów i paczek, zarówno standardowych jak i tych nieco bardziej kłopotliwych! Z nami szybko i skutecznie dostarczysz swoją przesyłkę...

...a do tego nadasz ją szybko i łatwo, a wręcz przyjemnie, i to bez wychodzenia z domu! Klienci KurierNetPlus mogą liczyć na kompleksową usługę i najniższe ceny, a to wszystko przy minimum formalności! Żeby nadać przesyłkę wystarczy znać jej wymiary oraz mieć dostęp do Internetu, całą resztą zajmiemy się my!

Dlaczego warto skorzystać z usług Kurier Net Plus?

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim firma KurierNetPlus oferuje swoim klientom jedne z najniższych cen przesyłki na rynku oraz wysoki poziom usług. Na uwagę zasługuje również przejrzysta polityka cenowa - kwoty podane na naszej stronie internetowej zawierają wliczony 23% podatek VAT oraz opłatę paliwową.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy konto prepaid i pełną kontrolę nad wydatkami, szybkie zwroty pobrań i Cennik Premium przy wysyłce 40 paczek miesięcznie oraz jedną fakturę zbiorczą na koniec miesiąca! Poza tym z naszej oferty mogą korzystać zarówno firmy jak i klienci indywidualni, a nasze usługi obejmują niemal wszystkie rodzaje listów i przesyłek.

Przesyłki paletowe i inne

Za pośrednictwem KurierNetPlus możesz nadać również przesyłki paletowe i inne rodzaje przesyłek, w tym te o nieregularnych kształtach! W celu oszacowania kosztów przesyłki możesz skorzystać z naszych cenników lub zrobić to samodzielnie używając formularza dostępnego na stronie internetowej! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!