Załóż bezpłatne konto

Przesyłki do Niemiec

Przesyłki i palety kurierskie do Niemiec - infolinia i informacje


Z naszym zachodnim sąsiadem łączą nas silne więzy, nic zatem dziwnego, że wiele osób szuka korzystnej oferty wysyłki paczki kurierskiej do Niemiec. Jeżeli Ty również jesteś zainteresowany tanią przesyłką, z pewnością zaciekawi Cię oferta firmy KurierNetPlus! Z nami szybko i bezproblemowo nadasz każdy rodzaj listu oraz paczki na trasie Polska - Niemcy!

Korzystając z naszych usług masz gwarancję najwyższej jakości i jednych z najniższych cen na rynku! Z nami prześlesz nie tylko listy czy przesyłki, ale również paczki o niestandardowych wymiarach i przesyłki paletowe, a to wszystko za pośrednictwem doświadczonych i cenionych firm kurierskich specjalizujących się między innymi w przesyłce międzynarodowej!

Super oferta paczek KurierNetPlus

Co sprawia, że KurierNetPlus wyróżnia się na tle innych firm kurierskich? Przede wszystkim jest to dbałość o wysoką jakość obsługi, a także jasne i czytelne informacje na temat płatności. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko cenniki dotyczące listów i paczek wysyłanych na trasie Polska - Niemcy oraz do innych krajów UE, ale również szczegółowe informacje na temat innych opłat.

Chcesz wysłać przesyłkę paletową lub paczkę o niestandardowych wymiarach i nie wiesz, jak oszacować koszty? Żadem problem! Na naszej stronie znajdziesz również formularz, dzięki któremu bez problemu sprawdzisz koszty dostawy zarówno na terenie kraju i Unii Europejskiej, jak i poza nimi!

Jedne z najtańszych cen wysyłek na rynku

Wysoka jakość usług to tylko jedna z naszych zalet. Oprócz dbałości o klientów nasza firma gwarantuje również jedne z najtańszych cen wysyłek na rynku! Dzięki nam nadanie przesyłki jest nie tylko szybkie, łatwe i przyjemne, ale również łagodne dla portfela! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Oferty firm kurierskich

W KurierNetPlus współpracujemy jedynie z doświadczonymi firmami kurierskimi, takimi jak DPD oraz DHL, które od lat cieszą się zaufaniem klientów. Dzięki tej kooperacji nasi użytkownicy mają pewność, że nadawane przez nich przesyłki zawsze dotrą na czas oraz w idealnym stanie! Z naszych usług mogą korzystać zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Oprócz doskonałej jakoś obsługi, nasza firma gwarantuje swoim klientom również jedne z najniższych cen dostawy na rynku! Na naszej stronie znajdziesz szczegółowe cenniki dotyczące usług firm z którymi współpracujemy oraz łatwy w obsłudze formularz przy pomocy którego samodzielnie możesz oszacować koszty przesyłki!

Przesyłki paletowe

W trosce o potrzeby naszych klientów, firma KurierNetPlus oferuje również możliwość wysyłania przesyłek paletowych, z których mogą korzystać wszyscy zainteresowani tego rodzajem usług. Przesyłki paletowe wysyłamy zarówno na terenie kraju i UE, jak i poza nimi. Wszystkie ceny przesyłek dostępne na naszej stronie zawierają zarówno 23% podatek VAT jak i opłatę paliwową!

Nasze realizacje i opinie w internecie

"Solidna firma informująca o wszystkim oraz dostarczająca wszelkie niezbędne dokumenty" - to tylko jedna z opinii, które można na nasz temat znaleźć w Internecie! Naszym klientom staramy się zapewniać najwyższą jakość usług przy najniższych cenach, a o tym, że się nam to udaje, świadczą pozytywne opinie osób, które skorzystały z naszej oferty!