Załóż bezpłatne konto

Przesyłki do Danii

Przesyłki kurierskie do Danii - infolinia i informacje


Mieszkańcy Danii to podobno jedni z najszczęśliwszych ludzi na świecie! Dlatego, chcąc mieć pewność, że takimi pozostaną, staramy się świadczyć najwyższej jakości usługi kurierskie również na terenie tego radosnego kraju! W KurierNetPlus zadbaliśmy o to, żeby list lub przesyłkę do i z Danii można było nadać szybko, łatwo, przyjemnie oraz tanio!

Najwyższą jakość naszych usług gwarantuje współpraca z doświadczonymi firmami świadczącymi usługi kurierskie na skalę międzynarodową, takimi jak DPD oraz UPS. Dzięki temu naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny, a oni sami mają pewność, że nadana przez nich przesyłka dotrze na miejsce na czas oraz w idealnym stanie.

Dobra oferta przesyłek KurierNetPlus

Osoby zainteresowane korzystaniem z naszych usług z pewnością zainteresuje dobra oferta przesyłek KurierNetPlus. Paczkę do Danii (z wyłączeniem Wysp Owczych i Grenlandii) można nadać już od 60,50 zł, a maksymalna waga przesyłki to 60 kg! Dzięki przejrzystemu formularzowi dostępnemu na stronie przesyłkę czy list można nadać bez wychodzenia z domu i przy minimum formalności!

Atrakcyjne ceny i informacje

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego w firmie KurierNetPlus dbamy zarówno o atrakcyjne ceny, jak i jakość obsługi! Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług znajdą na naszej stronie szczegółowe informacje dotyczących opłat za poszczególne rodzaje listów oraz przesyłek do Danii i innych krajów, w tym tych spoza Unii Europejskiej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wysyłamy palety

Oprócz paczek standardowych, za pośrednictwem KurierNetPlus do Danii można nadać również przesyłkę paletową! Z tego rodzaju usług mogą korzystać zarówno firmy, jak i klienci indywidualni! Dzięki nam szybko i skutecznie wyślesz dowolnych rozmiarów paczkę, a to wszystko z zachowaniem maksimum wygody i minimum formalności!

Dodatkowo dzięki wygodnemu formularzowi dostępnemu na stronie bez problemu oszacujesz koszty przesyłki! Wystarczy, że podasz wagę oraz wymiary paczki (wysokość oraz podstawa x i y), a nasz program sam wyceni koszty dostawy! Oprócz tego paczkę możesz nadać za pośrednictwem naszej strony internetowej bez wychodzenia z domu!

Śledzenie przesyłek

W dbałości o jak najwyższą jakość usług oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, częścią naszej oferty jest możliwość śledzenia przesyłek! Dzięki tej funkcji możesz na bieżąco sprawdzać, na jakim etapie znajduje się nadana przez Ciebie paczka oraz monitorować postęp w dostarczaniu zamówienia!

O nas - Setki wysłanych paczek!

W KurierNetPlus dostarczyliśmy już setki paczek i listów zarówno na terenie kraju i Unii Europejskiej, jak i poza nimi! Konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość obsługi połączone z minimum formalności sprawiają, że cieszymy się sympatią oraz zaufaniem naszych klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług!