Załóż bezpłatne konto

Przesyłki do Anglii

Oferta kurierska anglia


Musisz pilnie nadać paczkę z Polski do Anglii i szukasz najlepszej oferty? Doskonale trafiłeś! Z firmą Kuriernet Plus wyślesz paczkę szybko, wygodnie oraz tanio! Osobom decydującym się na skorzystanie z naszych usług oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale również najwyższą jakość obsługi, a naszą najlepszą rekomendacją są setki zadowolonych klientów!

Nasze koperty oraz paczki międzynarodowe wysyłamy za pośrednictwem sprawdzonych kurierów. Oprócz stałych cen za przesyłki do Anglii (zaczynających się już od 67,50 zł!), na naszej stronie można w szybki i prosty sposób wycenić paczkę oraz nadać ją bez konieczności podpisywania umowy, a nawet wychodzenia z domu!

Paczki paletowe

Oprócz przesyłek tradycyjnych - których waga, w zależności od kuriera, może wynosić maksymalnie 31 lub 60 kg - naszym klientom oferujemy również możliwość nadania przesyłki paletowej na trasie Polska - Anglia. Podobnie jak w przypadku zwykłej przesyłki, również koszt dostawy palety można określić przy pomocy formularza na stronie.

Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi, które specjalizują się w przesyłce międzynarodowej, takimi jak DPD czy UPS, nasi klienci mają gwarancję, że ich paczka dotrze na miejsce na czas oraz w idealnym stanie! Współpraca z nami daje gwarancję najniższej ceny oraz najwyższej jakości usług!

Nasz cennik

Na naszej stronie posiadamy szczegółowy cennik, w którym bez problemu znajdziesz koszty przesyłki do Anglii oraz innych interesujących Cię krajów. Oprócz tego, dzięki przejrzystemu formularzowi, bez problemu ustalisz cenę dla przesyłki o wymiarach niestandardowych lub paletowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!