Załóż bezpłatne konto

WYGODA

Szybko nadasz paczkę z domu lub firmy! Bez podpisywania umowy.

OSZCZĘDNOŚCI

Wyślesz paczkę nawet 70% taniej i nie stojąc w kolejkach!

ZADOWOLENIE

Tak jak inni nasi Klienci będziesz zadowolony z naszego serwisu!


Przesyłki paletowe kurierem

Przesyłki o niestandardowych rozmiarach i wadze wymagają zastosowania innowacyjnych rozwiązań kurierskich. Oferujemy je naszym klientom dzięki usłudze krajowych przesyłek paletowych, które realizujemy niezmiennie w sposób terminowy i bezpieczny, bez najmniejszego uszczerbku dostarczanych produktów.

Aby zamówić przesyłkę paletową, wystarczy, że określisz wagę i wymiary przesyłki, a następnie podasz dane jej nadawcy oraz odbiorcy. Po opłaceniu zlecenia wyślemy do ciebie kuriera, który odbierze przesyłkę paletową i przekaże ją do dalsze realizacji. Dla twojej wygody obsługujemy przesyłki aż do 1000 kg, oszczędzając twój czas i energię na stanie w długich kolejkach.

 

Wycena i wysyłka

Dzięki długotrwałej współpracy z wiodącymi firmami kurierskimi w kraju, jako jedni z nielicznych możemy oferować usługi tak wysokiej jakości w tak niskich cenach. Kurierami, którzy dostarczą twoją przesyłkę są pracownicy takich znanych firm, jak DPD, DHL, K-EX, GLS czy UPS.

 

Atrakcyjna oferta i cena

Potrzebujesz wysłać artykuły przemysłowe o niestandardowych wymiarach? A może szybko psujące się artykuły spożywcze o dużej wadze? Bez względu na rodzaj towaru, zrealizujemy dla ciebie tanio i wygodnie przesyłkę paletową pod wskazany adres w Polsce. Skorzystaj już teraz!

INFOLINIA
0-22-350-62-11

PARTNERZY