Załóż bezpłatne konto

Kurier Irlandia

Kurier Irlandia


Irlandia to jeden z tych krajów, w których mieszka największa liczba naszych rodaków. Ich rodziny chętnie wysyłają paczki, oni sami również często zamawiają towary z Polskich sklepów lub wysyłają coś bliskim. Niestety, do tej pory za zagraniczne przesyłki trzeba było płacić naprawdę sporo. Postanowiliśmy to zmienić. KurierNetPlus to kurier do Irlandii, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania – również cenowe.

Co ważne, zajmujemy się nie tylko przesyłaniem paczek z Polski, ale również z Irlandii. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz więc skorzystać z naszych usług. Co więcej, nasza oferta obejmuje wszystkie rodzaje przesyłek - listy, paczki i palety. Jesteśmy więc w stanie zaproponować rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Przesyłki i paczki kurierskie

Potrzebujesz wysłać paczkę do Irlandii lub z „Zielonej Wyspy” do Polski? Zdaj się na nas! Nasza oferta jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dowodem mogą być liczne pozytywne opinie naszych klientów. KurierNetPlus to dobry kurier brokerski, który zadba o to, by Twoja paczka szybko i bezpiecznie dotarła na miejsce. Wiedzą o tym klienci, którzy regularnie z nami współpracują. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebujesz porady - pomożemy. Do Twojej dyspozycji jest bowiem nasza infolinia, która udzieli Ci wszystkich informacji. Na naszej stronie znajdziesz również szczegółowy cennik, który jest potwierdzeniem konkurencyjności naszej oferty. Jeśli więc przed Tobą konieczność wysłania paczki do Irlandii – zapraszamy do współpracy! 

Galeria

przesylki-irlandia-fs8