Załóż bezpłatne konto

Kurier do Ukrainy

Tani kurier Ukraina


W dzisiejszych czasach wielu mieszkańców Ukrainy mieszka na terenie naszego kraju. Polskie firmy zaś coraz częściej wysyłają swoje towary do klientów z tego kraju. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje kuriera, który szybko i tanio dostarczyłby paczkę do Ukrainy lub zza wschodniej granicy do Polski. Niestety, biorąc pod uwagę obecne realia ukraińskie, takich przedsiębiorstw na rynku nie ma wiele.

Postanowiliśmy to zmienić. KurierNetPlus to doświadczony broker kurierski, która dostarcza paczki na Ukrainę oraz przywozi je do Polski. To, co wyróżnia nas spośród innych firm, to nie tylko atrakcyjne ceny, ale również krótki czas dostawy. Nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dostarczyć Twoją paczkę do najmniejszej nawet ukraińskiej miejscowości. Możesz więc być pewny, że dotrze na miejsce.

Przesyłki kurierskie

Jeśli potrzebujesz kuriera, który dotrze z Twoją paczką na Ukrainę lub chcesz wysłać coś do Polski - zapoznaj się z naszą ofertą i zamów kuriera online. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut - nie chcemy bowiem tracić Twojego czasu. Intuicyjny formularz zamówienia sprawia, że jest to proste i szybkie. Jeśli mimo wszystko potrzebujesz porady - czeka na Ciebie nasz zespół obsługi klienta.

Decydując się na skorzystanie z usług KurierNetPlus możesz mieć pewność, że wysyłasz paczkę za pośrednictwem firmy, która posiada niemałe doświadczenie. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać list czy też paletę ze swoimi produktami - możesz na nas liczyć. 

https://www.kuriernetplus.pl/uploads/content_picture/file/paczki_kurier_ukraina_fs8.png

Galeria

paczki-kurier-ukraina-fs8