Załóż bezpłatne konto

Cennik usług kurierskich

Przedstawiamy dokładną rozpiskę wszelkich kosztów nadania przesyłek i paczek, a także rozmaitych usług dodatkowych. Dla Waszej wygody, podzieliliśmy cennik na międzynarodowy i krajowy, a także na kilka kategorii. W strefie krajowej, przedstawiamy ceny usług standardowych oraz premium. Znaleźć można tam oferty trzech firm kurierskich: UPS, DHL oraz DPD.

                    

------------------------------------------------------------------------------------------------------

                     

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 


DPS oraz UPS realizują również usługi międzynarodowe - ich ceny wyszczególniliśmy w osobnej strefie. Na naszej stronie znajdziecie ponadto cennik krajowy dotyczący paczkomatów. Znajdują się tam istotne informacje na temat usług firmy InPost. Wszystko przedstawione jest w przejrzystej formie, dzięki czemu z łatwością znajdziecie interesujące Was wyliczenia.

Wysyłanie paczek krajowych i zagranicznych

Nasza firma gwarantuje dostarczenie paczki do dowolnie wybranego miejsca w Polce. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami, dlatego możecie być pewni, że Wasze przesyłki kurierskie będą z nami całkowicie bezpieczne. Gwarantujemy ponadto terminowość i wysoką jakość obsługi.

Kuriernetplus.pl to także realizacje wysyłki paczek zagranicznych. Dostarczamy je do 52 krajów w Europie, z których wymienić można chociażby Niemcy, Francję oraz Austrię. Współpracując z takimi firmami jak DPS oraz UPS, zapewniamy sprawną i szybką wysyłkę paczek o różnych gabarytach i zróżnicowanej wadze (nawet do 60 kg). 

Kuriernetplus.pl - dlaczego warto nas wybrać?

Niska cena, terminowość oraz bezpieczeństwo - wszystkie te kryteria spełnia nasza firma. Poza tym zapewniamy realizację wielu usług dodatkowych. Z nami wyślesz tanie paczki korzystają wyłącznie z jednej strony internetowej - nie będziesz musiał więcej więcej przeszukiwać sieci, by znaleźć najlepszą dostępną ofertę. Dzięki nam zrobisz to szybciej i taniej!